rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share
 

 Miestiečiai

Go down 
AutoriusPranešimas
Katherine Helena Raven
Sold my soul to heaven
and to hell
Katherine Helena Raven

Cookies : 1
Postai : 307
Forume nuo : 2011-10-31

Miestiečiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Miestiečiai   Miestiečiai EmptyŠt. 07 07, 2012 9:57 pm

Miestiečiai Miestie2iai


Philip Carlos Swift ✔
Veikėjo veidas: Sam Claflin
» Miestietis. » Misionierius. » Pagrindinis Filipo gyvenimo tikslas buvo skleisti tikėjimą iki tol kol likimas suvedė šį vaikiną su gražiąja undine Sirena. Pamilęs šią merginą Filipas dievo nepamiršo, tačiau, atrodo, kad pastarasis jam rūpi vis mažiau ir mažiau. » Draugauja su Syrena Zoe Foster.

Giselle Faith Evans ✔
Veikėjo veidas: Teresa Palmer
» Miestietė. » Dirba laisvo elgesio mergina. » Žizel gyvenimas niekada nebuvo rožėmis klotas, todėl merginai tenka dirbti ne patį maloniausią darbą. Vis dėlto ji žino savo vertę ir su bet kuo neprasideda, o į aplinkinių požiūrį perdaug dėmesio nekreipia, tačiau giliai širdyje žmonių smerkiantys žvilgsniai ją slegia. Turi geriausia draugę ir bendradarbę Scarlett Camila Miller. » Vieniša, tačiau slapta artimai bendrauja su Felix Aaron Corleone.

Scarlett Camila Miller ✔
Veikėjo veidas: Vanessa Hudgens
» Miestietė. » Dirba laisvo elgesio mergina. » Miela, nuoširdi mergina, kurią likimas privertė pasirinkti tokią profesiją, apią kurią ji niekada nesvajojo. Keisčiausia, jog Scarlett patinka jos darbas, tačiau ji bet ko neprisileidžia. Turi geriausią draugę ir bendradarbę Giselle Faith Evans. » Vieniša.

Miestiečiai Corletarnai


Audrey Jocelyn Willson ✔
Veikėjo veidas: Clara Alonso
» Miestietė. » Tarnaitė. » Nuo pat mažumės Audrey buvo pratinama prie sunkaus darbo, kadangi mergaitės šeima vos gala su galu sudūrė. Sulaukus šešiolikos merginai pavyko įsidarbinti tarnaite Corleone dvare. Audrey teko nemažai mokytis, nes jos elgesys buvo prastų manierų, neįtinkantis kilmingiesims. » Vieniša.

Sarah Jane Mayer ✔
Veikėjo veidas: Rachel Bilson
» Miestietė. » Tarnaitė. » Neseniai atvykusi į Port Royalį Sara buvo priversta susirasti darbą, kadangi neturėjo nė skatiko. Mergina netruko sužinoti, jog Corleone dvare trūksta tarnaitės, todėl nuvykus į kilmingųjų namus bandė pasikalbėti su šeimos galva. Nors Edvardas nebuvo linkęs į darbą priimti nežinia iš kur atvykusių žmonių, tačiau Sara kažkuo jį patraukė ir taip merginai pavyko įsisukti į dvariškių gyvenimą. » Vieniša.

Suzanne Lynn Dixon ✔
Veikėjo veidas: Candice accola
» Miestietė. » Tarnaitė. » Neseniai aštuonioliktą gimtadienį atšventusi mergina įsidarbino pas Corleones. Nors Siuzana negali pakęsti savo darbo, tačiau už jį mergina gauna neblogus pinigus ir tai ją sulaiko dvare. Vis dėlto ji puoselėja svajones, jog vieną dieną jai nebereikės skaičiuoti kiekvienos monetos. » Vieniša.

Miestiečiai Tarnaihaliu


Claire May Kelson ✔
Veikėjo veidas: Selena Gomez
» Miestietė. » Tarnaitė. » Nors Claire šeima visai neblogai gyvena ir pragyvena, tačiau mergina buvo priversta dirbti po to kai išėjo iš namų susipyksusi su tėvu. Mama dar bandė įkalbėti Claire sugrįžti, tačiau paragavusi nepriklausomo gyvenimo skonio mergina nenorėjo apie tai girdėti nė kalbos. » Vieniša.

Marianne Jill Leroy ✔
Veikėjo veidas: Miley Cyrus
» Miestietė. » Tarnaitė. » Prieš porą metų smuklėje susipažinusi su Daividu Mariana iškart pajuto vaikinui simpatiją. Po to karto ji daugiau jo nematė, tačiau sugebėjo išsiaiškinti, jog Daividas yra piratas. Mergina nusprendė jį susirasti, tačiau kelionei neturėdama nei trupučio pinigų Mariana įsidarbino tarnaite tikėdamasi susitaupyti bilietui į Tortuga. » Jaučia simpatiją Neal Friso Clark.

Elise Greta Blanc ✔
Veikėjo veidas: Olivia Wilde
»Miestietė. » Tarnaitė. » Eliza jau daugelį metų dirba Halliwells dvare ir yra ištikima šios šeimos tartaine, tačiau to priežastis ne darbas, o šeimos galva Davidas, kuriam ji jau seniai puoselėja šiltus jausmus. » Jaučia simpatiją David Alex Halliwell.Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://whyistherumgone.lithuanianforum.com
 
Miestiečiai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: PIRATES OF THE CARIBBEAN :: WE HAVE COOKIES! :: VEIKĖJAI-
Pereiti į: